OSOBNÍ REFERENCE

EVA

Ještě více než čtyři roky po rozchodu s manželem jsem nenašla vnitřní klid. Každou noc mi vstupoval do snů, pořád mi seděl v hlavě. Bylo to únavné, nekonečné a bolestivé. Chodila jsem k psychoterapeutce, zkoušela i různé netradiční metody, nic nepomohlo. 

K Alešovi Dudkovi jsem šla vlastně až po nátlaku kamarádky a s rezignovaným pocitem, že stejně už nemám co ztratit. A bylo to nejlepší rozhodnutí. Mám za sebou čtyři sezení a bolestivá minulost se mi rozplynula v mlze. Cítím se moc dobře a nad věcí. S pomocí Aleše a jeho kyvadla jsem našla svůj vnitřní klid a spoustu věcí pochopila.

ANETA

Myslela jsem si, že jsem lůzr, v šestadvaceti letech, když jsem přišla na první sezení. V práci, která mě nebavila a vysávala, s rozpadlým byznysem, ve vztahu, který byl od začátku nemastný, neslaný, jen jsem si to nechtěla přiznat. Netušila jsem, co tady dělám, ani proč tady jsem. 

Spolupracujeme s Alešem už rok. Formou prezenčních sezení, i práce na dálku. Můj život nezačal být perfektní, začal být můj. Bez bloků, traumat, starých nánosů. Bez zbytečných keců a omezení. Život nezačal být perfektní, začal být přesně takový, jaký měl vždy být. Svobodný, šťavnatý a radostnější. Lituji, že jsem nepřišla tak o deset let dříve. Ušetřila bych si spoustu držkopádů a zbytečných problémů. Cílem kyvadla není donekonečna čistit. Cílem kyvadla je podle mě vrátit člověka do defaultního nastavení, ze kterého teprve začíná žít a tvořit.

Netuším, zda Aleš bude ten správný člověk pro vás. Pro mě je ten jediný správný.

ELENA

Metoda SRT mně osobně dala moc. Ačkoliv mám své zkušenosti s různými technikami a prožitky, práce s kyvadlem na mě byla vlastně dost ezoterická a stále tomu tak je. Nicméně díky SRT jsem zažila několik "aha" momentů a mohla tak pochopit, proč se v mém životě dějí různé události a jaký význam pro mě mají různí lidé. 

Na začátku jsem byla dost zoufalá, nejistá a zmatená. Přišla jsem si, že jsem někde v životě sešla z cesty, kterou jsem se měla ubírat. A to vše se postupně upravilo. Nyní se cítím být více v souladu sama se sebou. Jsem mnohem připravenější čelit výzvám, které mi život postavil do cesty (aktuálně rozvod a příprava dohody o péči o mé dvě malé děti). Děkuju Alešovi za průvodcování na téhle cestě. 

MARTINA

Obrátila jsem se na pana Dudka v souvislosti s mnoha vztahovými problémy. Metoda SRT mi přinesla jejich pochopení, vnesla klid do různých situací a návod, jak postupovat dál. Mnohé vztahy se skutečně srovnaly, mně samotné se zvýšila intuice a hodně jsem pochopila. Této metodě opravdu věřím a budu velmi ráda dále s panem Dudkem spolupracovat.


PAVEL

Při mé práci lékaře mi přicházely informace čistě intuitivního charakteru ohledně diagnóz. Coby lékař vystudovaný západní medicínu jsem nevěřil těmto informacím, i když se vždy ukázaly nakonec jako pravdivé.

Metoda SRT mi umožnila je bezvýhradně přijmout jako zcela relevantní, a tím přispěla k včasnější a přesnější diagnostice chorobných stavů mých pacientů.

VERONIKA

Na pana terapeuta jsem narazila náhodou při hledání řešení mého velkého problému s ekzémem, který měl nakonec původ v duchovní sféře. Probrali jsme i spoustu dalších věcí, protože mě tato terapie hodně zaujala a cítila jsem, že mi sedí. Řídila jsem se instrukcemi a podle předpovědi se mi po dvou, třech sezeních ekzém zlepšil. Díky léčení kyvadlem se pozitivním směrem posunulo i moje smýšlení o sobě a okolním světě, což jsem také měla potřebu řešit. Dozvěděla jsem se hodně zajímavých informací o sobě samé, včetně některých událostí z minulých životů.

Díky doporučené literatuře jsem si velmi rozšířila obzory o fungování lidských duší, což mě také ovlivnilo, a o mnohých událostech smýšlím jinak, s větším klidem a pochopením. Vše se ale neděje jen tak, je třeba času, práce na sobě samé a také víra a snaha o zlepšení. Panu terapeutovi chci poděkovat za milý a důvěrný přístup, trpělivé a uchopitelné vysvětlení všeho, co mě zajímalo.

LENKA

Pan Dudek je velmi profesionální terapeut s lidským přístupem. Díky jeho technice jsem lépe porozuměla svým problémům, život se mi začal skvěle měnit k lepšímu. Mou změnu pozoruje moje rodina, přátelé i v zaměstnání. Po každém sezení odcházím s novým, širším pohledem na sebe sama i na svůj život.

Pana Dudka jsem již doporučila kamarádce, která je také moc spokojená.