VAŠE PŘÍBĚHY

CHRONICKÝ STAV

Zdenu po léta trápila chronická únava a nedostatek energie. Žádná z léčebných metod nepřinesla zlepšení. Za pomoci kyvadla jsem u ní odhalil silné bloky k odpočinku jako takovému. Během několika terapií se stav lepšil, příznaky zmizely. Dnes si Zdena bez výčitek dopřává zasloužený oddech, klidně spí a únavu během dne ani při plném nasazení nepociťuje. Navíc dala výpověď v zaměstnání a s novou energií se úspěšně pustila do podnikání. 

Metoda SRT je velmi vhodná pro léčení chronických stavů, neboť jsou často způsobeny negativními programy a bloky v podvědomí. 

FYZICKÁ BOLEST

Václav dlouho trpěl úpornými bolestmi kotníku pravé nohy. Lékaři nenašli nic, co by bolest způsobovalo. Při detekci problému metodou SRT jsem odhalil, že ono místo bylo během minulých životů poraněno a jednou zde byla dokonce končetina uťata zcela. Následkem toho byl kotník energeticky oslaben a soustřeďovala se v něm bolest a negativní energie. Ty jsem vyčistil, s klientem vše probral, a tomu se pak výrazně ulevilo. Kotník už ho teď nebolí ani při větší námaze. 

Když u fyzických obtíží a bolestí nenajdou lékaři příčiny, může právě léčení kyvadlem výrazně pomoci. Je-li v konkrétním případě tato metoda vhodná, mohu zjistit i předem na dálku. 

EKZÉM

Pavlu sužovaly během každého léta ekzémy a nic nepomáhalo. Test ukázal na negativní programy z minulých životů. Při zkoumání příčin jsem odhalil situaci, kdy si klientka svým prohlášením sama přivodila současný stav "viditelného poznamenání", tedy kožní problémy. Po dvou sezeních projevy ekzému zcela vymizely a již se nevracejí. Slečně jsem podrobně vysvětlil původ potíží i jaká prohlášení nemá používat, neboť k nim měla sklony i v tomto životě. 

V případě, kdy se negativní programy promítají do fyzického těla, je léčení kyvadlem velmi účinné. Důležité je, aby klient skutečné příčiny problému pochopil a řídil se radami ze sezení, protože si může potíže svým nevhodným chováním obnovit.

VZTAHY

Pavel a Klára měli problémy ve vztahu a požádali o jeho pročištění. Zjistil jsem, že negativní energie jejich hádek se přenesly i do prostor domu, což škodilo jejich malému synkovi. Nejprve jsem tedy vyčistil celý dům, poté jejich vztah. Na něm začali na základě mých doporučení pracovat i oba partneři.  

Občas se po vyčištění vztahu přesto stane, že skončí. To prostě znamená, že nebyl pro jeho aktéry vhodný, v budoucnu by je ničil a bude jim lépe každému zvlášť. Nebo, že partneři neměli potřebnou vůli na vztahu i sami pracovat.

ČIŠTĚNÍ UDÁLOSTÍ

Petra čekala schůzka, kde se mělo rozhodnout, zda dostane velkou zakázku. Klienta však na jednáních dosud zastupoval velmi konfliktní člověk. Petr měl pocit, že díky tomuto muži není šance na dohodu a požádal mne o pomoc. Po vyčištění události pomocí metody SRT, kdy jsem odhalil silné negativní energie u zmíněné osoby, vše dobře dopadlo. Na schůzku se dostavil přímo majitel klientské firmy a sdělil, že onoho "potížistu" z projektu odvolal. Pak představil jeho nástupce, s nímž se Petr na realizaci zakázky již bez problémů domluvil.

Energetické čištění událostí přináší často až překvapivě skvělé výsledky. Vždy potřebuji mít o celé věci maximum informací (jména, místo, čas, podstata problému), práci je vhodné provést nedlouho před samotnou událostí.